flag Судова влада України

1. Керівник апарату, Піка Тетяна Вікторівна

1. Заступник керівника апарату, Давиденко Ліда Григорівна

1. Помічник голови, Тимошенко Оксана Анатоліївна
2. Помічник заступника голови, Левченко Вікторія Дмитрівна
3. Помічник судді, Полях Сергій Володимирович
4. Помічник судді, Циганок Марина Анатоліївна
5. Помічник судді, Маринченко Оксана Анатоліївна
6. Помічник судді, Суспо Лілія Юріївна
7. Помічник судді, Тібеж Оксана Борисівна
8. Помічник судді, Очерет Оксана Віталіївна
9. Помічник судді, Сорокіна Анастасія Олексіївна
10.Помічник судді, Чернобай Наталія Олексіївна
11.Помічник судді, Гоєнко Олександр Григорович
12.Помічник судді, Латенко Ольга Володимирівна
13.Помічник судді,
14.Помічник судді,
15.Помічник судді, 
16.Помічник судді,
17.Помічник судді, 
18.Помічник судді,
19.Помічник судді, 

1. Головний спеціаліст, Юрчук Едуард Едуардович

1. Консультант суду, Горбик Наталія Анатоліївна
2. Консультант суду, Король Інна Дмитрівна
3. Консультант суду, Кривошей Ірина Віталіївна
4. Консультант суду, Хоменко Маріана Арутюнівна
5. Консультант суду, Козлова Ірина Сергіївна

1. Секретар судового засідання, Примак Тетяна Володимирівна
2. Секретар судового засідання, Шилова Жанна Олегівна
3. Секретар судового засідання, Скакун Марина Юріївна
4. Секретар судового засідання, Будаш Марія Василівна
5. Секретар судового засідання, Анісковець Марина Валеріївна 
6. Секретар судового засідання, Корончук Ірина Василівна
7. Секретар судового засідання, Пишенко Марина Миколаївна
8. Секретар судового засідання, Бублик Тетяна Миколаївна
9. Секретар судового засідання, Руденок Вікторія Олексіївна
10.Секретар судового засідання, Щербак Ігор Вікторович
11.Секретар судового засідання, Панасюк Тетяна Михайлівна
12.Секретар судового засідання, Хамайко Світлана Володимирівна
13.Секретар судового засідання, Разумейко Катерина Миколаївна
14.Секретар судового засідання, Осовицька Алла Миколаївна
15.Секретар судового засідання, Корж Юлія Вікторівна
16.Секретар судового засідання, Конусенко Наталія Володимирівна
17.Секретар судового засідання, Дорошенко Оксана Володимирівна
18.Секретар судового засідання, Юрченко Ірина Володимирівна
19.Секретар судового засідання, Маринченко Яна Вікторівна

1. Ст. секретар суду, Дєдова Оксана Володимирівна
2. Ст. секретар суду, Димнич Інна Юріївна

1. Секретар суду, Мазорук Дар'я Борисівна
2. Секретар суду, Дяченко Катерина Олександрівна
3. Секретар суду, Компанець Тетяна Анатоліївна
4. Секретар суду, Потапенко Наталія Вікторівна
5. Секретар суду, Карпенко Антоніна Іванівна
6. Секретар суду, Тишик Тетяна Сергіївна
7. Секретар суду, Томилко Оксана Борисівна
8. Секретар суду, Воропай Любов Сергіївна
9. Секретар суду, Шульга Наталя Володимирівна
10.Секретар суду, Антипець Тетяна Миколаївна
11.Секретар суду, Герасименко Ярослав Ігорович

 

1. Старший судовий розпорядник суду, Маринченко Олексій Олександрович
2. Судовий розпорядник суду, Мисник Олександр Валерійович
3. Судовий розпорядник суду, Дяченко Катерина Олександрівна
4. Судовий розпорядник суду, Тараненко Надія Євгеніївна

1. Завідувач архіву суду, Величко Галина Вікторівна


1. Оператор комп’ютерного набору, Маханькова Світлана Василівна
2. Оператор комп’ютерного набору, Суворкова Нонна Олександрівна
3. Оператор комп’ютерного набору, Василенко Марина Олександрівна
1. Завідувач експедиції суду, Тарасова Оксана Петрівна

1. Водій суду, Ісаков Владислав Вікторович

1. Прибиральник, Салдайкіна Надія Іванівна
2. Прибиральник, Демченко Ольга Іванівна